ULUSAL TRAVMA ve
ACİL CERRAHİ DERNEĞİ

Uluslararası Hasta Kan Yönetimi Sempozyumu 11-12 Ocak 2021

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen, T.C. Sağlık Bakanlığı, Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Kan ve Kan Ürünleri Dairesi Başkanlığı tarafından yürütülmekte olan "Türkiye’de Kan Transfüzyon Yönetim Sisteminin Geliştirilmesi için Teknik Yardım Projesi” (https://hastakanyonetimi.saglik.gov.tr) 20 Mart 2019 tarihinde başlatılmıştır. Proje hasta kan yönetimi temelli olup, sizlerin de değerli katkılarıyla devam etmektedir.

Yürütmekte olduğumuz proje kapsamında, gerek sağlık çalışanlarının hasta kan yönetimi konusundaki farkındalığını artırmak gerek ise hasta kan yönetimi ile ilgili en iyi uygulamalar hakkında uluslararası tecrübeleri paylaşmak amacıyla, 11-12 Ocak 2021 tarihlerinde Uluslararası Hasta Kan Yönetimi Sempozyumu (tele-sempozyum) gerçekleştirilecektir.

Sempozyum ile ilgili detaylı bilgiler web sitesinde (https://www.pbmsymposium2021.org) mevcut olup, kayıt işlemleri ilgili sitede yer alan kayıt bölümünden gerçekleştirilebilecektir. Tele-sempozyuma katılım ücretsiz olup kayıt yaptıran katılımcılara gerekli teknik detaylar e-posta ile gönderilecektir.

Proje bilgi notu için tıklayınız.

Program detayı için tıklayınız.

© Copyright 2021 Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Derneği. Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim
Köprülü Mehmet Paşa Sk. Deniz Abdal Mah. Dadaşoğlu Apt. No:25/1 Şehremini-İST
Tel: +90 (212) 588 62 46
Faks: +90 (212)531 12 46

LookUs & Online Makale